Роботи змінюють внутрішній дизайн приміщень

Будівельний стартап Asmbld, заснований в Брукліні, штат Нью-Йорк, працює над системою робототехніки, яка може переконфігурувати кімнату за лічені хвилини. Такий підхід один із засновників Петро Новіков назвав «тривимірна друк навпаки».

Основою процесу «Project Dom Indoors» є крихітні роботи, що живуть усередині кубічної решітки, начиненою також 5-дюймовими плитками і алюмінієвими шпильками, змонтованими як підлогу кімнати. Ці кубики можуть піднятися з підлоги, щоб створити стіни, поверхні і столи, а потім повернутися у вихідне положення в підлогу. Роботи можуть збирати куби в нові конфігурації, наприклад, перетворюючи конференц-зал в вітальню або відкриту робочу область.

Asmbld оцінює вартість такої системи близько 12 тис. Дол для кімнати площею 46 квадратних метрів. Процес монтажу зажадає переустановки статі і зробить його на 5 дюймів вище. Технологія Asmbld може зменшити витрати на будівництво та знесення, оскільки переконфігуруванні і перепроектування кімнат не зажадають будь-яких відходів. За словами засновників, заміна будівельників крихітними роботами дає можливість для основних витрат часу і витрат на робочу силу.

Наприклад, якщо ви захочете, щоб конференц-зал в офісі вашого стартапу був перетворений в вітальню на час вихідних. Готово. Хочете, щоб ваша квартира-студія могла бути спальнею в нічний час і відкритою робочою зоною протягом дня? Це теж можливо.

«Подумайте про бізнес-просторі, де великі конференц-зали, які використовуються один раз в день, є найбільшими просторами в будівлі, - каже Бруно Арауджо, інженер робототехніки Asmbld. «Замість того, щоб витрачати ресурси на прогалини, які не приносять користі в 100% випадків, ми можемо зробити простір більш ефективним і заощадити багато грошей в довгостроковій перспективі».

Джерело: techcrunch.com

Роботы в полу