інтелектуальні датчики для будівельних майданчиків

Будівельні майданчики можуть бути небезпечними місцями. І хоча недавні досягнення в області технологій безпеки зробили багато для захисту працівників, але трохи уваги приділялося захисту самого будівництва від пожеж, затоплення водою і цвілі.

Будь-який з цих трьох ризиків може коштувати будівельним компаніям (або страховим компаніям) мільйони доларів збитків і є найбільшою причиною втратою в будівництві.

Як можна запобігти подібні неприємні випадки? Pillar Technologies, заснований в Нью-Йорку стартап, має своє рішення таких проблем.

Компанія розробила інтелектуальні датчики для будівельних майданчиків. Всі дані, зібрані з датчиків надходять в бекенда-систему, яка видає як оповіщення в реальному часі, так і довгостроковий аналіз рівнів ризику таких аварій.

Самі датчики мають розміри коробки для взуття, і призначені для установки на будівельному майданчику - однієї на кожні 200 кв. метрів будівельної площі. Ці датчики можуть визначати температуру, вологість, частинки пилу, тиск, рівень шуму, наявність летючих органічних сполук (які виникають через надлишок лаку або фарби).

Об'єднавши дані з сотень датчиків розподілених по всій площі будівництва, Pillar Technologies може по суті зрозуміти зміни умов навколишнього середовища на всій будівельному майданчику. Потім вони надають цю аналітику будівельникам і підрядникам через щомісячну послугу підписки на весь час будівництва.

Найголовніше, що робить ця система, - давати попередження в режимі реального часу менеджерам будівництва - наприклад, підвищення температури або вологості в якійсь частині майданчика. Алекс Шварцкопф (Alex Schwarzkopf), один із засновників Pillar Technologies, пояснив, що, швидко отримуючи цю інформацію підрядники можуть пом'якшити або запобігти збитку до того, як це станеться. Наприклад, будівельна компанія може бути попереджена датчиком вологості і запобігти затопленню до того як вода заллє все приміщення.

интеллектуальные датчики для строительных площадок

Источник: pillar.tech