Коробчатий будинок на сталевому каркасі

Британський дизайнер меблів та інтер'єрів Том Діксон придумав коробчатий будинок на сталевому каркасі. Будинок стоїть на палях, що дозволяє йому ідеально вписатися в берегову лінію. Будівля поставляється у вигляді комплекту елементів, з яких можна зібрати будинок на місці. Завдяки модульній структурі, мешканці можуть легко додавати кімнати якщо раптом знадобиться більше простору. Так що, якщо вам треба більше кімнат - купуйте відразу чотири комплекти.

Варто додати, що загальна площа одного блоку становить 20 квадратних метрів, а житлова 11,385 м2. Що можна порівняти з площею мінімальної гостинки в Києві. Габаритні ж розміри будинку складають ДхШхВ 6 x 4,5 x 4,795 м.

Архітектор явно захоплюється науковою фантастикою і надихався полінезійскими зразками архітектури. Його модульний будинок пропонує випробувати адаптивний стиль життя, роботи чи ігор, в якому ти можеш легко спорудити цілісний об'єкт будь-якої форми за допомогою простого набору однотипних деталей.

Будівля задумана швидше як продукт для промислового виробництва, ніж архітектурний об'єкт. Вона складається з алюмінієвого каркасу, покритого панелями з коркового дерева. У ньому жорстка металева зовнішність суперечить м'якому внутрішніньому оздобленню. Інтер'єр з пробки створює природний фон для життя і забезпечує єдиний універсальний матеріал зі звуковими і теплоізоляційними властивостями для підлогових, настінних і стельових поверхонь.

Коробчатый дом на стальном каркасе

Коробчатый дом на стальном каркасе