Інноваційні металеві вентильовані фасади

Інноваційні металеві скульптурні форми Sculpted дозволяють дизайнерам створювати найнеймовірніші форми вентильованих фасадів будівель. Об'ємні елементи для фасаду розроблені американською компанією Metalwërks є частиною системи обробки фасадів і мають три види дизайну, які можуть використовуватися в різному поєднанні і взаємозамінні.

Крім того, для поліпшення візуального сприйняття, повністю твердотільна металева система спроектована для легкої інтеграції зі світлодіодним освітленням і має можливості для включення інших елементів декоративного оформлення. Крім того, скульптурні елементи надає можливості для інтеграції з системами вирощування рослин і зрошення.

Незалежно від того, вбудовані чи елементи в всю обведення будівлі або використовуються виключно для акценту певних місць, таких як зовнішні приміщення для нарад, система може легко інтегруватися з іншими системами, матеріалами і фасадними елементами.

Вони можуть бути встановлені поверх суцільний кладки, бетону або зовнішнього облицювання в стінній збірці, яка включає суцільну ізоляцію, відповідний повітряний і водяний бар'єр. Sculpted також ідеально підходить для використання в інтер'єрах, наприклад, в вестибюлях і атріумах або в будь-яких особливих зонах будівель.

Инновационные металлические вентилируемые фасады

Инновационные металлические вентилируемые фасады

Инновационные металлические вентилируемые фасады