Сучасні будівельні технології з дерева

Що ж сьогодні являє собою дерев'яний будинок? Можливо, це вже пережиток просто данина традиціям? Адже в наші дні на будівельному ринку можна знайти куди більш сучасні, якщо не сказати «високотехнологічні» матеріали. І тим не менше популярність дерев'яних будинків не тільки не слабшає, навпаки, невпинно зростає.

Виявляється, все просто: крім того, що у дерева як будівельного материалу при його несуттєвих недоліках є маса переваг, до того ж будівництво будинків з дерева «крокує в ногу з часом» - все частіше застосовуються нові, сучасні будівельні технології.

Спробуємо перерахувати основні сучасні технології, що використовуються при зведенні дерев'яного будинку в даний час. По-перше, це каркасно-щитові споруди; по-друге, будинки з бруса; по-третє, зруби ручної рубки або сучасні будинки з оциліндрованих колод.

Що дають ці сучасні будівельні технології? Звичайно, одним з переваг такого будівництва буде суттєва економія фінансових витрат майбутнього власника житла. До того ж істотна економія часу - значно знижуються необхідні для будівництва терміни. Плюс до вищесказаного, що будинок виходить якісним і довговічним, простоїть не один десяток років.

Ще одним нововведенням в будівництві дерев'яних будинків стала технологія збірно-розбірного будинку або котеджу, який в разі потреби можна без праці перемістити зі старого місця на нове.

Додамо, що сучасні будівельні технології з дерева дозволяють практично повністю підготувати майбутній будинок прямо на заводі, а потім транспортувати його замовнику, що, завдяки невеликій вазі деревини, не представляє зараз особливих труднощів. Це ж гідність дерева допомагає заощадити при закладці фундаменту.

В наші дні будівельні компанії пропонують різні варіанти будівництва дерев'яного будинку: від роботи з готовим проектом до розробки абсолютно індивідуального котеджу, в якому будуть враховані всі пропозиції та побажання замовника.

Не можна на завершення не згадати, що основною перевагою дерева як будівельного матеріалу є його екологічна чистота, чого нам так не вистачає в нашому сучасному світі.