Нова технологія монолітного будівництва BRICK HOUSE

Технологія BRICK HOUSE нещодавно з'явилася на ринку України і вже знайшла своє застосування при будівництві житлової та комерційної нерухомості. Основним елементом системи BRICK HOUSE є цегла, яка з боку схожа на звичайну цегла, але має порожнину в середині. Так що від звичайної цегли залишився тільки бортик по периметру. Цегла BRICK HOUSE з'єднуються між собою за допомогою спеціальних кріпильних скоб формуючи порожнину, в яку заливають бетон.

Таким чином елементи, чи "цеглини", системи розмірами 240х120х65 мм з'єднані між собою складають своєрідну опалубку для заливки бетону. Вони одночасно служать і облицювальною поверхнею, мають гарний зовнішній вигляд полірованого мармуру. Стіна, зібрана з таких елементів має вигляд класичної цегляної кладки.

Така технологія монолітного будівництва, з'єднує воєдино кілька етапів будівництва: кладку стіни, облицювання, утеплення і внутрішню обробку, що дозволяє скоротити час будівництва. При цьому всі якісні характеристики монолітного будівництва зберігаються: енергозбереження, довговічність, естетику. Виробники стверджують, що компоненти системи виконані з екологічно чистих матеріалів, а будівлі виконані за цією технологією підходять для всіх кліматичних зон.

Новая технология монолитного строительства BRICK HOUSE

Цегла системи BRICK HOUSE. У верхній частині боковин видно борозенки для кріпильних елементів які з'єднують елементи між собою.

 

Як проводиться монтаж системи BRICK HOUSE

 

Спочатку під зведення стіни готується рівне горизонтальну основу. Перший ряд цегли кладеться «насухо».

Спочатку укладають цеглу внутрішнього ряду стіни, з'єднуючи їх між собою скобами в торці.

На заданій відстані від внутрішнього ряду укладаються цеглини зовнішнього ряду стіни зі з'єднанням скобами між собою.Кладка первого ряда кирпичей

 

Внутрішній і зовнішній ряди з'єднуються між собою скобами і хомутами.

Соединение рядов между собой скобами и хомутами

Перший ряд повинен бути ретельно вирівняний, точність його укладання вплине на простоту укладання подальших рядів.


Кладка другого і наступних рядів. За допомогою монтажного поліуретанового клею-піни зверху укладаються такі ряди цегли BRICK HOUSE з армуванням скобами. Але не більше 15 рядів.

Кладка второго и последующих рядов

Всі порожнини в стіні рівномірно заливаються монолітним полістирол бетоном або спіненим цементним розчином щільністю від 200 кг / куб.м.

Заливка полостей бетоном


Далі повторюється той же цикл.

 

Приклад "кладки" цеглин BRICK HOUSE.

Высотное здание выполненое по технологии Брик Хауз

Висотна будівля зведена за технологією BRICK HOUSE.

 

Джерело: сайт компанії BRICK HOUSE