Дондемун Дизайн Плаза в Південній Кореї

Дондемун Дизайн Плаза (DDP) - це новітня і найбільш знакова пам'ятка корейської дизайнерської індустрії. Розташована в центрі району Дондемун, велична споруда служить місцем проведення дизайнерських виставок, конференцій та інших заходів.

Будівля спроектована Захою Хадід - видатною архітекторкою сучасності, і є найбільшим у світі зразком нетипової архітектури. Будівництво комплексу розпочалося в 2009 році, а офіційне відкриття відбулося 21 березня 2014 року.

Приміщення має 3 цокольних і 4 надземних поверхи із загальною площею приміщень на всіх поверхах 86,574 кв.м.

DDP складається з п'яти залів: художнього залу, музею, дизайнерської лабораторії, дизайнерського базару і парку історії та культури Дондемун.

Художній зал є основним стартовим майданчиком для корейської творчої індустрії. Зал є ключовим місцем проведення конвенцій, виставок, показів мод, концертів і виступів.

Музейний зал об'єднує напрямки дизайнерської думки Кореї зі світовими тенденціями. Він складається з п'яти секцій: дизайн-майданчики, дизайн стежки, музею дизайну, виставкового залу дизайну і зони відпочинку для дизайнерів. Лабораторія дизайну служить інкубатором для розвитку творчих продуктів корейських і міжнародних дизайнерів.

Дизайн-базар - це багатоцільовий простір, який поєднує в собі культуру, обмін досвідом та шопінг. Цей зал відкритий 24 години на добу, щоб забезпечити додаткову зручність для відвідувачів ринку Дондемун, міста, яке ніколи не спить.

Парк історії та культури Дондемун - це новітній парк в центрі Сеула. Парк дає уявлення про те, як цей район колись використовувався в якості військової навчальної площадки під час династії Чосон. Здається, що парк заходить на дах DDP, що робить його справді унікальним парком.

Дондемун Дизайн Плаза в Южной Корее

Дондемун Дизайн Плаза в Южной Корее

Дондемун Дизайн Плаза в Южной Корее

Дондемун Дизайн Плаза в Южной Корее