Найбільший торговий центр у світі - Dubai Mall

Кілька торгових центрів претендують на звання найбільшого у світі. Торговий центр у Китаї New South China має найбільшу загальну орендну площу рівну 600 000 м2, в той час як Dubai Mall зі своїми 350 000 м2 займає шосте місце в світі.

Однак, коли справа доходить до загальної площі, Dubai Mall зі своїми 1,124 мільйоном квадратних метрів легко покладає на лопатки всіх своїх конкурентів, що претендують на звання найбільшого в світі торгового центру.

Побудований як частина комплексу Burj Khalifa, ТЦ має більше 1000 магазинів і декількох окремих торгових центрів всередині самого торгового центру. У Dubai Mall також є акваріум з 33 000 тваринами і акриловий тунель з аркою в 270 градусів, водний зоопарк, олімпійський льодовий каток, 22-екранний мультиплексний кінотеатр, тематичний парк SEGA, ігрову зону для дітей і безліч інших розважальних місць для покупців.

Dubai Mall також побив два інших світових рекорди: одну з найбільших акрилових стін Дубайського акваріума (32,88 м в ширину × 8,3 м у висоту × 750 мм товщину, вагою 245 тонн). Інший приз - за найбільший в світі музичний фонтан, який на 275 м довший, ніж Фонтани Белладжіо в Лас-Вегасі.

 

Самый большой торговый центр