Музей мистецтв Мілуокі

Художній музей Мілуокі знаходиться в місті Мілуокі, штат Вісконсін (США). Його колекція містить близько 25 000 творів мистецтв. Це один з найбільших музеїв в Сполучених Штатах.

Музей площею 30 тис. квадратних метрів включає в себе Військовий меморіальний центр (1957 рік), спроектований фінно-американським архітектором Ееро Сааріненом, будівля Келер (1975 рік) - архітектор Девід Келер і Павільйон Квадраччі (2001), створений іспанським архітектором Сантьяго Калатрава.

Музей знаходиться біля озера Мічиган, з проспектом Вісконсін його пов'язує пішохідний міст. Пішоходи можуть перетнути Меморіальний Палац Лінкольна на мосту і продовжити рух в павільйон, в той час як водії в'їжджають через підземний склепінчастий гараж, де пари похилих бетонних колон утворюють скелетоподобних серію елементів у формі літери «V».

Музей відвідують понад 400 тис. відвідувачів на рік, він має 125 річну історію колекціонування предметів мистецтва. Розпочавшись з картинної галереї Мілуокі в 1888 році Музей сьогодні став візитною карткою міста Мілуокі і всього штату.

Музей бачить своїм головним місією - роль безпрецедентного освітнього ресурсу, там проводяться найбільші в країні освітні програми складаються з лекцій, турів і щільного календаря подій для будь-якого віку.

 Музей искусств Милуоки

 

Музей искусств Милуоки