Надщільний бетон крікріт

Крікріт (Creacrete) - це матеріал на основі бетону, який має високу щільність і компактність, що дозволяє створювати філігранні і тонкостінні предмети з бетону. Спеціальна обробка дозволяє отримати глянсову поверхню, яка виглядає незвичайною для бетону. Покриті нано матеріалом, чашки і пластини з крікріту стають гідрофобними і безпечними для контакту з їжею.

Бетон - поширений матеріал в архітектурі та громадському просторі. Попередні спроби використовувати його в дизайні предметів привели до появи обмежених за формою масивних, важких предметів.

Крікріт може стати альтернативою кераміці в підлогових і настінних покриттях, декоративних предметах і фасадах. Процес холодного лиття знижує витрати і споживання енергії в порівнянні з керамікою оскільки усуває необхідність обпалення в печі.

Сверхплотный бетон крикрит

Розроблений дизайнером Алекса Ліксфельд, крікріт показує можливе інноваційне використання бетону в створенні глянцевих, абразівно- і кислотостійких, безпечних для їжі і гідрофобних поверхонь. Спрощений виробничий процес також забезпечує нову свободу у формуванні форм.

Сверхплотный бетон крикрит