Модульний зелений фасад в'єтнамського будинку

Природне світло і рясна зелень є ключовими факторами комфортного будинку для здорового способу життя. Будинок у В'єтнамі під назвою Фонг прагне відповідати цим критеріям. Він має гратчастий фасад, який дозволяє світлу і повітрю вільно проникати у внутрішній дворик, а порожнини фасаду спеціально призначені для розміщення рослин, перетворюючи зовнішність будинку в модульний вертикальний сад.

Так будинок Фонг розташований у В'єтнамі, де погода в більшості випадків досить приємна для приємного проведення часу на відкритому повітрі в частково закритому патіо. Крім того, тутешня погода сприяє життю і процвітанню рослин, що є ще одним аргументом для створення такого модульного садово-паркового комплексу, який розробила дизайнерська студія VHL.Architecture. «Створення простору, підвищення якості життя - збільшення значення В'єтнаму» - такої філософії дотримується VHL.

Модульный зеленый фасад вьетнамского дома

У такому будинку природний синій колір неба радує око рано вранці. Вночі чути шелест листя. Це почуття єднання з природою змушує людей і природу ставати все ближче, простір відкрито, але все ще зберігає достатню конфіденційність. Перший поверх - відкритий простір, включаючи кухню, їдальню і вітальню. Простір ділиться без обмежень між приміщенням, прогулянкової зоною, з можливістю зупиниться всюди, де є вільний куточок. Кожен може спокійно бачити один одного, слухати один одного, дзвонити один одному, думати одне про одного.

Другий поверх - спальня і робочий простір, оформлені у відкритій формі з зеленими зонами спереду і ззаду будинку, створюють гармонію між природою і людьми, що з'єднують довгий коридор почуттям далекого і близького.

Модульный зеленый фасад вьетнамского дома

Джерело: Аrchdaily

Модульный зеленый фасад вьетнамского дома
Модульный зеленый фасад вьетнамского дома