Отличия профессионального строительного инструмента

Зазвичай інструменти поділяються на професійні та побутові. Від професійного очікується інтенсивне щоденне використання. Побутовий - рідкісне або нерегулярне використання в побуті. Також іноді виділяють напівпрофесійний клас - побутові інструменти, які мають функції професійного рівня, але не є настільки витривалими, і очікується допоміжне використання професіоналами або нерегулярне любителями.

Відповідно, одні і ті ж інструменти різних класів можуть значно відрізнятися за ціною. Інструменти, які купують професіонали, істотно дорожчі простіших аналогів споживчого класу. Професіонали інвестують в інструменти, які коштують дорожче через їх характеристики, корисні для тих, хто використовує їх з дня на день. Тому  корисніше подивитися на характеристики інструментів, які приваблюють професіоналів при купівлі. Мрдеа виділити кілька категорій:

Продуктивність

 • Потужність професійних будівельних електроінструментів в основному вища побутових.
 • Двигуни та інші частини професійних інструментів, як правило, мають більш високий ККД, передаючи велику частину потужності на вихід. Це особливо важливо для інструментів на батарейках, дозволяючи їм забезпечувати більшу продуктивність протягом довшого часу.
 • Інструменти на акумуляторах часто розробляються на основі більш просунутих батарей - більшої місткості і більшої вихідної потужності, швидкої зарядки.
 • Час роботи від акумулятора часто більший із зазначених вище причин. Інструменти Pro також часто комплектуються додатковими акумуляторними батареями та зарядними пристроями для можливості безперервної роботи протягом усього дня, що може бути недосяжно для більш дешевих еквівалентів споживчого рівня.

Отличия профессионального строительного инструмента

Ергономіка

 • Незважаючи на те, що професійні інструменти можуть забезпечувати серйозну вихідну потужність, вони часто на подив легкі, що робить їх менш нудними в використанні. Це досягається за рахунок використання міцних і легких матеріалів, а також високоефективних компонентів.
 • Інструменти Pro зазвичай дуже добре збалансовані, з великою увагою до розподілу ваги, що робить їх менш втомливими при використанні протягом тривалого часу.
 • Органи управління добре спроектовані і зручно розташовані. Елементи перемикань, регулювань або фіксацій робочих розхідників, наприклад, патрони, працюють чітко і легко, мають міцну конструкцію і точну підгонку, і працюють плавно і легко. Це часто не стосується інструментів споживчого рівня.
 • Інструменти напівпрофесійного рівня намагаються скопіювати наскільки можливо професійні функції за нижчою ціною.

Срок служби

 • Професійні інструменти розраховані на грубе поводження і тривале використання з меншою схильністю до поломки (міцніший корпус, краще кріплення для амортизаторів, зносостійкі деталі)
 • Інструменти Pro зазвичай піддаються ремонту при наявності запасних частин. Інструменти споживчого класу зазвичай будуються за економною моделі, що припускає утилізацію та заміною на новий, коли вони зношуються або пошкоджуються.
 • Інструменти Pro зношуються не так швидко (як правило, більш зносостійкі компоненти, якісніші підшипники або підшипники замість втулок, якісніші перемикачі та шнури і т. д).
 • Професійні інструменти менше нагріваються при роботі, в порівнянні з побутовими, через більш високого ККД двигунів, кращого відведення тепла і т. д., Тому вони менше схильні до тривалого зносу від тепла.
 • Інструменти Pro зазвичай краще захищені від пилу і вологи. Вони також часто легше очищаються зсередини.
 • Характеристики, які роблять інструмент ціннішим для професіонала, при реалізації вимагають більше затрат. Для типового споживача, який може використовувати інструмент кілька хвилин кілька разів на рік, різницю в ціні зазвичай важко виправдати. Навіть дешевий інструмент досить хороший і може прослужити роками при використанні від випадку до випадку. Якщо у вас є великий разовий проект, яким ви збираєтеся зайнятися самостійно, а не наймати професіонала (наприклад ремонт квартири), професійні інструменти можуть трохи прискорити роботу.

 

 

Читайте також:

Как собрать базовый домашний набор инструментов для ремонта

Выбор ручной электродрели

Как подобрать подходящую электрическую пилу для строительных работ

Как выбрать электролобзик